Игра Infectonator Божиќ онлајн. Игра бесплатно играта Infectonator Божиќ онлајн.

Бесплатни онлајн игри

Infectonator Божиќ - возбудлива игра, каде што треба смртоносниот вирус инфицирање на луѓето, претворајќи ги во зомби. Уништи целиот град и сите негови жители.

© бесплатен онлајн игра Infectonator Божиќ (). IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Infectonator Божиќ за слободни. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Infectonator Божиќ и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Онлајн Игри:

MMORPG игри Онлајн:


Додади во омилени

Игра Infectonator Божиќ онлајн


Опис на играта Infectonator Божиќ линија. Како да се игра онлајн игра Infectonator Божиќ - возбудлива игра, каде што треба смртоносниот вирус инфицирање на луѓето, претворајќи ги во зомби. Уништи целиот град и сите негови жители. По секое ниво, може да го подобри различни карактеристики на вирусот. Да се ​​контролира, користете левото копче на глувчето.
Оценувате оваа игра: Изиграни: 944
Infectonator Божиќ ( Гласови0, Средно Рејтинг: 0/5)
0%

Слични Игри