Игра Коњ фарма асистент онлајн. Игра бесплатно играта Коњ фарма асистент онлајн.

Бесплатни онлајн игри

Денес ќе се работи многу реална колега на коњ фарма. Вашата задача е многу едноставна - треба да ги пратите на секој коњ и се грижи за неа.

© бесплатен онлајн игра Коњ фарма асистент (). IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Коњ фарма асистент за слободни. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Коњ фарма асистент и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Онлајн Игри:

MMORPG игри Онлајн:


Додади во омилени

Игра Коњ фарма асистент онлајн


Опис на играта Коњ фарма асистент линија. Како да се игра онлајн игра Денес ќе се работи многу реална колега на коњ фарма. Вашата задача е многу едноставна - треба да ги пратите на секој коњ и се грижи за неа. Следат нејзините желби и да се обидат да ги изврши пред тие трчаат надвор од времето. Ако може да се справи со обемот на работа, ќе го положат ниво, и вашата фарма појавуваат повеќе коњи.
Оценувате оваа игра: Изиграни: 1378
Коњ фарма асистент ( Гласови50, Средно Рејтинг: 4.56/5)
0%

Слични Игри