Игра Фарм Frenzy 3 ледено доба онлајн. Игра бесплатно играта Фарм Frenzy 3 ледено доба онлајн.

Бесплатни онлајн игри

Веројатно сте веќе играше во претходните два дела забава фарма и знаат за правилата на играта. Тука, сè е иста, само се менува фарма на животните и сосема поинаков став.

© бесплатен онлајн игра Фарм Frenzy 3 ледено доба (). IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Фарм Frenzy 3 ледено доба за слободни. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Фарм Frenzy 3 ледено доба и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Онлајн Игри:

MMORPG игри Онлајн:


Додади во омилени

Игра Фарм Frenzy 3 ледено доба онлајн


Опис на играта Фарм Frenzy 3 ледено доба линија. Како да се игра онлајн игра Веројатно сте веќе играше во претходните два дела забава фарма и знаат за правилата на играта. Тука, сè е иста, само се менува фарма на животните и сосема поинаков став. Храна за домашни миленици исто така се промени, а сега тоа е една риба, а не трева. Се создадат поволни услови за развој на вашиот бизнис и строго ги следат задача на секое ниво - и ова е тајната на вашиот успех. Користи пари за да купат разни објекти и нив ги користат за да се постигне уште подобри резултати. Стане грижат и просперитетна земјоделец токму тука и токму сега.
Оценувате оваа игра: Изиграни: 727
Фарм Frenzy 3 ледено доба ( Гласови21, Средно Рејтинг: 4.38/5)
0%

Слични Игри