Игра Пусти онлајн. Игра бесплатно играта Пусти онлајн.

Бесплатни онлајн игри

Сте биле во кујната за да им помогне мајка подготват слатки за вас. Тоа ќе ви побара да му го поднесе потребните состојки и ќе ви покаже како точно таа готвачи за Вас Сите овие колачи.

© бесплатен онлајн игра Пусти (). IDIVIDI: Игра онлајн флеш игра Пусти за слободни. Не заборавајте да го оценувате оваа игра Пусти и споделување на оваа игра со твоите најдобри пријатели.

Онлајн Игри:

MMORPG игри Онлајн:


Додади во омилени

Игра Пусти онлајн


Опис на играта Пусти линија. Како да се игра онлајн игра Сте биле во кујната за да им помогне мајка подготват слатки за вас. Тоа ќе ви побара да му го поднесе потребните состојки и ќе ви покаже како точно таа готвачи за Вас Сите овие колачи. Прво, може да се истражуваат сите состојки кои ќе бидат потребни да се подготви, вие само треба да кликнете на соодветната икона. Сега се применуваат секоја состојка во редоследот по кој ќе бидете прашани да.
Оценувате оваа игра: Изиграни: 12105
Пусти ( Гласови279, Средно Рејтинг: 4.57/5)
0%

Слични Игри